10 nejdůležitějších věcí k EET na Googlu

Zkoušeli jste někdy hledat informace o EET na Googlu? Už nemusíte. Přední výsledky hledání jsme pro vás připravili do 10 bodů …

Google hleadání EET

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

  1. E-tržby

Je portál finanční správy, který obsahuje základní informace o EET, jak z pohledu zákazníka, tak i podnikatele. Najdete zde také nejnovější články k tématu EET.
Prohlédněte si stránky e-tržby …

  1. helloCash

EET registrační pokladna, která je v základním řešení k dispozici zdarma. helloCash funguje na počítač, tabletu, či mobilním telefonu, její používání je snadné.
Prohlédněte si stránky helloCash …

helloCash EET

  1. Jak na E-tržby

Portál, shrnující základní informace o elektronické evidenci tržeb. Najdete zde řešení konkrétních problémů jednotlivých podnikatelů, i rady na vaše dotazy.
Prohlédněte si stránky Jak na E-tržby …

  1. T-mobile řešení

Nabízí jednoduché a spolehlivé zařízení, které vypadá jako kalkulačka, ale zároveň splňuje všechny podmínky EET. Jednoduchý způsob evidence tržeb vhodný pro menší provozy a stánkový prodej.
Prohlédněte si stránky T-mobile …

  1. 02 eKasa

Pokladna O2 eKasa je přizpůsobená pro kavárny, bary, restaurace, prodejny nebo večerky. Umí nejen česky, ale i anglicky a vietnamsky. Řekne vám, kolik zboží máte na skladě. Je vybavená desetipalcovou dotykovou obrazovkou. Je možné ji připojit k internetu přes WiFi nebo přes mobilní internet, který je v ceně služby.
Prohlédněte si stránky 02 eKasa …

  1. Vše o EET

Na stránkách Aktulně.cz, v sekci Ekonomika a Vše o elektronické evidenci tržeb najdete aktuální články, týkající se eektronické evidence tržeb.
Prohlédněte si stránky Aktuálně.cz …

  1. Wikipedia

Elektronická evidence tržeb (EET) či online registrace tržeb je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka posílány na státní správu … říká o EET Wikipedia.
Prohlédněte si stránky Wikipedia …

  1. Daňový portál

Daňový portál slouží pro komunikaci s finanční správou a k získávání informací z daňového řízení. Tyto stránky jistě navštívíte, jakmile budete žádat o autentizační údaje pro elektronickou evidenci tržeb.
Prohlédněte si stránky Daňový portál …

daňový portál finanční zpráva - EET

  1. Gastro systémy

Pokladní systém GASTRO je EET pokladní systém, zaměřený na gastronomii. Obsahuje řadu nástrojů, které uspokojí potřeby nezávislé provozovny, kavárny, hospody, jídelny, nebo řetězců restaurací.
Prohlédněte si stránky Gastro systémy …

  1. NOVUM

Společnost NOVUM Group je dodavatel prodejního vybavení a pokladních systémů. Zajišťuje servis na veškerý dodaný software i hardware. Na stránkách najdete také novinky a rady z oblasti elektronické evidence tržeb.
Prohlédněte si stránky NOVUM …

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 63 =