POS systém pro obchod s motorovými vozidly

Při výběru toho nejlepšího POS systému pro obchod s motorovými vozidly se snadno můžete ztratit v nabídce různých poskytovatelů. Na co se tedy zaměřit, a jaké funkce nejlépe otestovat až se budete rozhodovat pro pokladní systém pro Vaše podnikání?

POS systém motorová vozidla

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Jedním z hlavních kritérií při rozhodování jsou funkce, které vám pomohou snadněji řídit vaše podnikání:

  1. Váš POS systém by měl mít pokladnu jednoduchou na obsluhu

Velkou výhodou POS systému je dotyková obrazovka, kterou můžete obsluhovat na počítači, tabletu, ale i mobilním telefonu. Vaše položky si můžete předpřipravit v menu a vaši zaměstnanci mohou tak rychle a snadno vytvořit a tisknout faktury a přijímat platby. Příkladem takové pokladny, kterou můžete obsluhovat odkudkoliv a na jakémkoliv přístroji je POS systém helloCash.

  1. Individuální přihlášení pro Vaše zaměstnance

Některé pokladní systémy nabízí možnost nastavení individuálních účtů pro zaměstnance podniku. Díky tomu tak budete mít přehled o pracovních hodinách všech vašich zaměstnanců i zákazníků, které obsloužili. Tyto informace vám pomohou plánovat směny, připravit zaměstnanecké odměny, atd.

  1. CRM databáze pro správu zákazníků

Také CRM databáze pro správu zákazníků je vhodný způsob jak evidovat stálé zákazníky, plánovat zákaznické slevy a získat přehled o tom, jaké produkty vyhledávají vaši nejvýznamnější zákazníci. Navíc budete schopni oslovit vaše stálé zákazníky prostřednictvím SMS nebo e-mailu a informovat je o výprodejích, zkušebních jízdách, nebo nových modelech.

  1. Snadné řízení položek na skladu

Pokud prodáváte také náhradní díly, množství položek může jít do stovek, nebo tisíců. Pro správu takového množství je vhodné mít POS systém, který za vás všechny tyto položky eviduje a dovolí nastavit upozornění v okamžiku, kdy je čas zboží doobjednat. Systém totiž zaznamenává souvislost mezi každým nákupem a stavem skladových zásob, takže přehled o stavu vašeho skladu vidíte prakticky okamžitě. Navíc vám prozradí cenu, za kterou jste zboží nakupovali při minulé objednávce, a také průměrnou částku, kterou jste za zboží vynaložili v minulosti.

POS systém motorová vozidla

  1. POS systém za vás automaticky generuje denní uzávěrky

Váš POS systém může zpětně dohledat proběhlé platby a vytisknout denní uzávěrky prakticky kdykoliv. Tímto způsobem také můžete snadno zjistit, které položky jdou na odbyt a které zůstávají na skladě a podle toho plánovat slevy a další marketingové aktivity.

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 33