3 důvody, proč vám EET pokladny usnadní život

EET:  ŘEŠENÍ PRO JEDNODUŠŠÍ PODNIKÁNÍ

Většina systémů pro provoz EET skýtá mnoho výhod, které by podnikatel a vlastník registrační pokladny mohl dále využívat pro svůj prospěch. Ideálně je dobré se o těchto možnostech informovat co nejdříve, takže budete s těmito funkcemi počítat už při výběru vašeho zařízení pro EET (počítače, tabletu, mobilu) a jeho softwaru.

  1. Docílíte lepší struktury ve vašem podnikání

Protože veškeré informace o vašem zboží a prodeji budou zaznamenané a uspořádané v jednom pokladním systému EET, vaše podnikání se tím zpřehlední. Získáte větší přehled v těchto oblastech:

  • Zboží na skladě – tento systém vám umožní veškeré zboží naskenovat už při dodávce a automaticky je zařadit do digitální databáze. Stačí potom letmý pohled do databáze a máte okamžitý přehled o stavu veškerého zboží.
  • Pravidelné reporty – ty mohou obsahovat informace o denních tržbách a výdajích, ale také o stavu zboží na skladě. Složitější systém dokáží identifikovat pravidelné trendy, jako například sezónní oblibu určtitých typů produktů, což vám umožní plánování objednávek.
  • Kontrola zaměstnanců – s použitím unikátních identifikačních kódů je možné zpětně dohledat zaměstnance zodpovědného za konkrétní transakci. Díky tomu budete moci identifikovat prodejní výsledky vašich zaměstnanců. Navíc tento systém odrazuje zaměstnance od krádeží.
  • Sjednocení cen – u podniků, působících v několika lokalitách je obtížně udržet jednotné ceny produktů. Jakmile však budete mít přístup do centrální digitální databáze, budete mít absolutní přehled o cenách všech produktů ve všech pobočkách. Vaši zákazníci tak obdrží stejnou úroveň zacházení ve všech vašich pobočkách a tím spíše váš podnik navštíví i v budoucnu.

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

  1. Můžete propojit EET systém s podnikovým CRM

Mít fungující CRM systém je důležité pro každé podnikání. CRM systém sdružuje informace o vašich zákaznících, které vám pomohou při poznávání jejich přání a potřeb. CRM systém vám umožňuje rozdělit vaše zákazníky do vámi zvolených kategorií, podle různých kritérií, a podle toho jim nabízet adekvátní služby.

Váš EET systém umožňuje o vašich zákaznících tato data schraňovat a ukládat a propojení s CRM vám potom umožní s těmito daty pracovat. Pokud se o CRM chcete dozvědět více, přečtěte si článek: CRM a systém pro EET, jak a proč ušetřit?

  1. Ušetříte peníze na účetnictví

Vaše EET zařízení můžete snadno propojit s účetními systémy. Tím ušetříte čas a energii, vkládanou do účetnictví a vaše účetní osoba se tím pro vás stává levnější.

EET Accounting paperwork

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8