Seminář a veletrh Evidence tržeb v praxi

Ministerstvo financí, Finanční správa ČR a Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR pořádají v pondělí 30. ledna 2017 v Clarion Congress Hotelu v Praze v rámci Retail Summitu další významnou akci k tématu elektronické evidence tržeb.

eet_retail-summit-praha

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Seminář evidence tržeb a veletrh v Praze

Ministerstvo financí, Finanční správa ČR a Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR pořádají v pondělí 30. ledna 2017 v Clarion Congress Hotelu v Praze v rámci Retail Summitu další významnou akci k tématu elektronické evidence tržeb. Vstup na seminář i veletrh je zdarma.

Evidence tržeb v praxi

Seminář s názvem „Evidence tržeb v praxi“, která je tentokrát zejména určena pro velko- a maloobchodníky, jež se do EET zapojí 1. března 2017, nabídne souhrnné informace o fungování evidence tržeb, jejím aktuálním vývoji a také nejnovější informace a praktické rady, jak se na evidenci tržeb připravit. Odborníci MF a FS poskytnout podrobné vysvětlení, koho a jakých transakcí se EET od 1.3.2017 týká včetně specifických případů, a návod, jak získat autentizační údaje a přihlásit se do webové aplikace EET a jak řešit situaci když něco selže. Kromě toho na akci vystoupí podnikatelé z 1. fáze a pohovoří o svých čerstvých zkušenostech s EET. Nebude chybět diskuse, v rámci které budou zodpovězeny nejčastější dotazy.

Na veletrhu nebude chybět ukázka, jak bude evidence tržeb fungovat v běžném provozu, či info stánek EET, na kterém budou návštěvníkům k dispozici odborníci z Ministerstva financí a Finanční správy pro zodpovídání individuálních dotazů.

Zde najdete oficiální pozvánku a zde se můžete na seminář registrovat.

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 55