EET a úskalí spojená s výběrem registrační pokladny

Zavedení EET začátkem tohoto měsíce přineslo podnikatelům mnoho nástrah spojených s výběrem registrační pokladny. Jaké jsou tedy úskalí, na která bychom si měli dávat pozor?

EET trap

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Drahé smlouvy dlouhodobého trvání

Jedním z nejčastějších problémů je podepsání dlouhodobé smlouvy s poskytovatelem pokladny. Ano, tato pokladna může (ale také nemusí) umět řídit Vaše skladové položky, Vaše zaměstnance, a další užitečné funkce, které jsou jistě praktické ve velkých podnicích. Ale co když vlastníte jen malou kavárnu, nebo hotýlek v horách? Vězte, že na trhu je spousta systémů registračních pokladen zdarma (jako například helloCash), které naprosto postačí pro vaše potřeby, a přitom 100% splňují Zákony o EET. Většina z nich také umožňuje ukončení smlouvy ke konci měsíce.

Nákup nákladného vybavení

Někteří poskytovatelé vyžadují ke každé smlouvě zakoupení počítače, na kterém systém funguje. Existují však EET systémy, které spustíte kdekoliv, na vašem notebooku, tabletu, nebo dokonce mobilním telefonu. Opět, pokud nevlastníte velký podnik, toto řešení je pro vás naprosto dostačující.

Zákaznická podpora

EET nyní podléhá zákonu, takže majitel registrační pokladny nechce řešit problémy spojené s registrační pokladnou týdny, měsíce, roky. Ideálně chce vyřešit svůj problém v ten samý den. Proto se zaměřte na poskytovatele, který zákaznickou podporu poskytuje, e-mailem, nebo ideálně telefonicky.

customer support EET

V jednoduchosti je krása

A je to pravda také o registračních pokladnách. Vaše EET registrační pokladna by měla být nejen jednoduchá na nastavení (i když pro případné dotazy je tu opět zákaznická podpora), ale především na užívání. Jakmile zanesete položky do vaší pokladny, bude jen otázkou několika kliknutí, než vystavíte zákazníkovi účtenku.

Našli jste už pro vaše podnikání tu správnou registrační pokladnu?

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 82