4 tipy jak vizuelně zvětšit prostory obchodu

Vlastníte obchůdek na perfektním místě, jediným problémem se zdá být malý prostor, kde zákazníci naráží do nábytku, nebo jeden do druhého? Rozšíření prostor obchodu je buď příliš drahé, nebo nemožné? Naštěstí existují triky jak vytvořit iluzi větších prostor. Máme pro vás tipy, jak pocitově zvětšit prostory vašeho malého obchodu.

obchod

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Dekorujte obchod pro vaše cílové zákazníky

Cílíte na exkluzivní klientelu? Potom určitě nechcete zaplnit veškeré prostory zbožím. Každý den vystavte pouze vzorky zboží, ke kterému chcete zrovna upoutat pozornost a mějte zbytek po ruce na skladě. V tomto případě se snažíte vytvořit dojem elegance a jednoduchosti. Na druhou stranu, pokud vaši cílovými zákazníci vyhledávají levné zboží, bude pravděpodobně efektivnější zaplnit prostory obchodu různým zbožím.

Zvolte správnou barvu zdí obchodu

Designéři interiérů často doporučují natřít stěny malých prostor světlými barvami. Kombinace krémové a světle modré se zdá být nejúčinnější pro maximalizaci iluze většího prostoru. Také zrcadla pomáhají opticky zvětšit prostor, zejména když jsou natočená směrem k oknu a odráží vnější prostředí.

Šetřete nábytkem v obchodě

Regály a poličky, které se dotýkají stropu mohou vytvořit dojem už tak malého prostoru ještě menší. Vybavte prostory nábytkem, ale nepřehánějte to příliš. Vyberte také velikost nábytku, který do prostoru obchodu zapadá. Dejte přednost židlím před křesly, poličkám do úrovně pasu, namísto dlouhým věžím s poličkami.

obchod

Zaměřte se na atmosféru obchodu

Vytvořte z vašeho limitovaného prostoru útulné a pohodlné místo, ve kterém se zákazník bude cítit dobře. Přidejte barvu květinovými, nebo jinými dekoracemi, které prostor vašeho obchodu rozjasní. Investujte do kvalitních uměleckých orazů na stěny obchodu. Můžete se také poradit s designérem interiérů a společně vytvořit prostory, do kterých se zákazníci budou rádi vracet i přesto, že se jedná o malé prostory.

Získejte kompletní kontrolní seznam k pokladnám

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 25